Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu osuszania budynków po zalaniu. W pracy stosujemy wiele metod osuszania oraz rodzajów urządzeń osuszających. Należą do nich wydajne osuszacze kondensacyjne, osuszacze adsorpcyjne oraz panele podczerwieni.

Masz pytania? Zadzwoń 695 144 011

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące osuszania po zalaniu

Metody osuszania po zalaniu

  • Osuszanie kondensacyjne
    Metoda ta polega na zastosowaniu osuszaczy obniżających wilgotność względną powietrza. Efektem pracy tych urządzeń jest absorpcja wody z otoczenia i jej trwałe usunięcie z osuszanego budynku. Osuszanie kondensacyjne znajduje zastosowanie w domach, mieszkaniach oraz powierzchniach wielkogabarytowych przy temperaturze powietrza powyżej 0°C.
  • Osuszanie podposadzkowe
    Metoda ta polega na usunięciu wody z warstwy izolacji ukrytej pod posadzką lub wewnątrz konstrukcji stropu. Jest to metoda, która w trybie ssącym pobiera wilgoć natomiast w trybie tłoczącym dostarcza suche powietrze. Proces ten pozwala uniknąć kosztownego skuwania posadzek lub demontażu podłóg.
  • Osuszanie podczerwienią
    Metoda ta polega na osuszaniu poprzez ogrzewanie. Stosuje się ją do miejscowego osuszania ścian, posadzek. Panele podczerwieni pracują wydajnie w połączeniu z innymi urządzeniami osuszającymi.

Przykłady naszych realizacji