Wynajem ozonatorów Warszawa

Wydajne generatory ozonu do dezynfekcji pomieszczeń

Wynajem generatorów ozonu

Oferujemy wynajem generatorów ozonu. Urządzenia te zapewniają usuwanie wirusów, bakterii i nieprzyjemnych zapachów w pomieszczeniach do 50m². Czyszczenie pomieszczeń z zastosowaniem ozonu jest dużo bardziej efektywne, niż tradycyjne z zastosowaniem środków chemicznych.

Jak działa ozon?

Działanie ozonu polega na jego gwałtownym utlenianiu. Ozon (O3) napotykając na różne zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu wchodzi z nimi w reakcję chemiczną powodując ich utlenienie. Trzeci atom tlenu w jego cząsteczce sprawia, że ozon jest ​bardzo aktywny chemicznie i łatwo reaguje z cząsteczkami zanieczyszczeń takimi jak zapachy, bakterie, wirusy lub pleśni. Rozkłada je, w mniej złożone i zwykle mniej szkodliwe cząsteczki. Pozostały ozon samoczynnie rozpada się z powrotem do tlenu, co sprawia, że jest on bardzo przyjazny środowisku.

Wynajem ozonatorów

Wynajem ozonatorów

Nazwa urządzeniaWydajnośćMocPrzepływ powietrza
Ozonator Airozon 50005g/h115W340 m³/h
Generator ozonu 14g/h14g/h200W210 m³/h

Co nas wyróżnia?

Darmowa dostawa ozonatorów

Zapewniamy dostawę i instalację urządzeń w miejscu wskazanym przez Klienta bez pobierania dodatkowych opłat. Obsługujemy zlecenia na terenie całej Polski.

Brak kaucji i zaliczki

Podczas wynajmu sprzętu wymagamy jedynie podpisania umowy najmu. Nie pobieramy kaucji ani zaliczki przed przystąpieniem do realizacji zlecenia. To uczciwy układ, płacisz za usługę dopiero po jej wykonaniu.

Bezpłatne pomiary wilgotności

W ramach usługi osuszania budynków lub wynajmu osuszaczy wykonujemy cykliczne pomiary wilgotności. Nie zostawiamy Klienta samego z problemem wilgoci.

Dokumentacja dla firmy ubezpieczeniowej

Przekazujemy Klientom dokumentację ułatwiającą uzyskanie odszkodowania. Zawiera ona informację o stanie wilgoci oraz poborze prądu przez urządzenia użyte w procesie osuszania.

Obsługujemy obszar całego województwa Mazowieckiego, w tym takie miasta jak:

Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo, Ostrołęka, Piaseczno, Otwock, Ciechanów, Żyrardów, Mińsk Mazowiecki, Wołomin, Sochaczew, Ząbki, Mława, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Nowy Dwór Mazowiecki, Wyszków, Piastów, Ostrów Mazowiecka, Płońsk, Kobyłka, Józefów, Sulejówek, Pionki, Pułtusk, Gostynin, Sokołów Podlaski, Sierpc, Kozienice, Zielonka, Konstancin-Jeziorna, Przasnysz, Garwolin, Łomianki, Grójec, Milanówek, Brwinów, Węgrów, Błonie, Szydłowiec, Warka, Góra Kalwaria, Radzymin, Ożarów Mazowiecki, Karczew, Maków Mazowiecki, Żuromin, Zwoleń, Tłuszcz, Nasielsk, Białobrzegi, Łosice, Łochów, Mszczonów, Przysucha, Lipsko, Iłża, Łaskarzew, Raciąż, Pilawa, Skaryszew, itp.

Zapraszamy do wysłania zapytania ofertowego. Odpowiemy w ciągu 24h

7 + 6 =